Home

Assortiment

Over ons

Horeca

Aciviteiten

Nieuws

Links

Volg ons op Twitter

Contact

Over ons

 

Oud Eigenaren Jo en Silvia van Alst hadden jarenlang een zaak middenin het centrum van Roermond, maar verhuisden in 2000 naar het pand aan de Slachthuisstraat. Dit pand werd ingericht als slijterij met de naam ‘De Drankenmarkt / Le Marché aux Vins’. Na een periode van een 10 jaar dragen zij de zaak over aan hun voormalig rechterhand Erwin Vinck. Erwin kort de naam van de slijterij in tot ‘De Drankenmarkt’.

Erwin is eigenlijk kok van beroep. Na enkele jaren als zodanig werkzaam te zijn geweest, krijgt hij de kans manager te worden in een slijterij in Reuver. Hier werkt hij 5 jaar, maar
ziet in Roermond meer mogelijkheden en besluit er dan ook te solliciteren. Jo en Silvia nemen hem aan en zien in hem na een vijftal jaar de geschikte opvolger. Sinds 1 januari 2011 is Erwin de nieuwe eigenaar. Samen met zijn rechterhand Edwin Verbunt zet hij de slijterij voort. Edwin heeft 16 jaar ervaring opgedaan in een andere wijnhandel en werkt sinds 1 februari 2011 al weer een jaar in De drankenmarkt. Uiteraard is Erwin of zijn rechterhand Edwin altijd bereid eventuele vragen te beantwoorden en zo nodig in advies te voorzien.

De passie voor wijn is onmiskenbaar aanwezig, wij verzorgen daarom regelmatig wijnproeverijen met een mooi verhaal over de achtergrond en geschiedenis van de wijn, de wijnmaker en de streek van herkomst. Wij leveren verschillende wijnen voor diverse gelegenheden, maar bieden toch graag een mooie wijn voor een,mooie prijs. Het zijn vooral de kleinere wijnboeren die vaak interessante wijnen leveren, bijzonder smaakvol en met passie en liefde bejegent, vanaf de pluk tot en met het bottelen. Dit zijn dan ook de wijnen waar wij altijd naar op zoek zijn, zowel via een importeur of eventueel via eigen onze import.

Ook
whisky en cognac hebben onze liefde. Hier zoeken wij dan ook naar diverse mooie bottelingen. Als we dan exclusieve bottelingen kunnen voeren met een goede prijs dan zijn we daar erg tevreden over.

 Maar natuurlijk kunnen we u ook advies geven over een lekkere likeur een borrel of een (speciaal) biertje.

Ook voor een mooi persoonlijk geschenk bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben altijd diverse geschenken klaar staan in de winkel, maar we kunnen ook met u op zoek naar dat gene wat u zoekt en daar een mooi geschenk van maken.

Voor liefhebbers,
de toevallige passant of zij die een exclusief geschenk zoeken is De Drankenmarkt, de speciaalzaak.